Panel SMM yang tunjuk harga sebelum anda pesan
243 servis di 30 platform, termasuk Instagram, TikTok dan YouTube. Masukkan kuantiti dalam kalkulator harga dan jumlahnya terus keluar.
- Servis
- 243
- Terendah setiap 1,000
- $0.012
- Top up minimum
- $50
Kalkulator harga
Harga semasaPlatform
Jumlah bayaran
$1.60
$1.60 setiap 1,000
Servis 14103
30 platform
Pilih platform untuk lihat setiap item dan tier berserta harga dalam satu halaman.
- Instagramdari $0.0185
- TikTokdari $0.012
- YouTubedari $0.385
- Telegramdari $0.024
- Facebookdari $0.295
- X (Twitter)dari $0.0355
- Threadsdari $0.72
- Spotifydari $0.54
- Apple Musicdari $0.685
- SoundClouddari $0.083
- Twitchdari $0.26
- Kickdari $0.32
- Discorddari $1.80
- WhatsAppdari $1.15
- Snapchatdari $0.45
- Pinterestdari $1.40
- Redditdari $2.05
- VKdari $0.22
- OK.rudari $0.18
- KakaoTalkdari $0.715
- Naver Blogdari $0.975
- LINEdari $0.57
- Blueskydari $0.965
- TIDALdari $0.72
- Vimeodari $0.845
- Dailymotiondari $0.71
- Bilibilidari $0.55
- Quoradari $0.805
- Tumblrdari $1.25
- Viberdari $0.61
Tiga langkah ke pesanan pertama
Pada hari pertama, anda cuma perlukan nama pengguna, sedikit kripto untuk top up dan pautan yang mahu dikembangkan.
- 1
Cipta nama pengguna
Pilih nama pengguna dan kata laluan, dan anda sudah boleh masuk. Tambah e-mel atau tidak, terpulang kepada anda.
- 2
Top up dompet
Top up dari $50 dengan USDT atau syiling lain. Top up $200 memberi tambahan +25%.
- 3
Buat pesanan
Pilih servis, tampal pautan awam dan tetapkan kuantiti. Ikuti kemajuan dalam sejarah pesanan.
Servis paling banyak dipesan
Harga untuk tier termurah setiap servis. Buka servis untuk bandingkan semua tier.
- Followers Instagram3 tierSetiap 1,000$1.60
- Tontonan TikTok2 tierSetiap 1,000$0.012
- Subscribers YouTube3 tierSetiap 1,000$21.00
- Tontonan Instagram2 tierSetiap 1,000$0.0185
- Ahli Telegram3 tierSetiap 1,000$1.15
- Likes TikTok2 tierSetiap 1,000$0.093
- Jam Tontonan YouTube2 tierSetiap 1,000$9.70
- Strim Spotify2 tierSetiap 1,000$0.54
Bonus top up ikut jumlah
Top up lebih besar menambah bonus pada baki anda. Minimum $50, maksimum $10,000.
$50
+0%
Anda terima
$50
$100
+20%
Anda terima
$120
- Popular
$200
+25%
Anda terima
$250
$300
+30%
Anda terima
$390
$500
+35%
Anda terima
$675
$1,000
+40%
Anda terima
$1,400
$3,000
+45%
Anda terima
$4,350
$5,000
+50%
Anda terima
$7,500
Jumlah sendiri mendapat bonus kad terbesar yang sama atau di bawahnya. Di sesetengah negara, top up minimum ialah separuh.
Pesan dari perisian anda sendiri
Format v2 yang sama yang mungkin anda sudah guna dengan panel SMM lain. Cipta kunci dalam tetapan dan tukar URL permintaan.
Baca dokumen APIPOST https://panelsof.com/api/v2
key=psf_...&action=add
&service=42888&quantity=1000
&link=https://...
{ "order": 4821930576 }Soalan lazim
Soalan yang paling kerap kami terima tentang pesanan dan top up.
Perlukah anda kata laluan media sosial saya?
Tidak sama sekali. Kami hanya guna pautan awam yang anda tampal.
Bila pesanan saya bermula?
Semak purata masa siap dalam senarai harga dan halaman servis. Waktu sibuk boleh menambah sedikit masa.
Apa itu tier refill 45 hari dan 90 hari?
Tier untuk followers, subscribers dan reaksi. Dalam tempoh itu, jumlah yang berkurang ditambah semula apabila anda mohon refill dari sejarah pesanan. Standard tiada refill dan lebih murah.
Mula segera atau Berperingkat, apa bezanya?
Ia kelajuan penghantaran untuk tontonan dan strim. Mula segera menghantar sebaik pesanan bermula; Berperingkat membahagikan jumlah harian ke beberapa hari.
Boleh saya batalkan pesanan?
Semasa masih menunggu, batalkan dari sejarah pesanan dan jumlah penuh kembali ke baki. Pesanan yang sudah bermula akan berjalan hingga selesai.
Bagaimana jika tidak semua dihantar?
Pesanan menjadi Separa dan bahagian yang tidak dihantar dikembalikan ke baki anda.
Apa yang saya perlukan untuk daftar?
Pilih nama pengguna dan kata laluan. Anda boleh tambah e-mel kemudian jika mahu cara kedua untuk log masuk.
Berapa top up minimum?
$50 ialah minimum dan $10,000 maksimum bagi setiap top up. Pelawat dari sesetengah negara melihat minimum separuh daripada itu di halaman dompet.